Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Bezpłatny masaż dla Pacjentów Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji Vita!

Opublikowane W kategoriach: Aktualności
Bezpłatny masaż dla Pacjentów Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji Vita!

Bezpłatny masaż dla Pacjentów SCR VITA -tylko w lipcu naszych Pacjentów zapraszamy na bezpłatny masaż! Zapewnij swojemu ciału relaks i odprężenie! Weź udział w naszej promocji! Masaż to nie tylko odpowiednio dobrane ruchy masażysty! To cała nauka niosąca za sobą szereg technik mających na celu nie tylko niesienie relaksu ale przede wszystkim pomoc w likwidowaniu bólu i przywracaniu pełnej sprawności mięśniom i stawom. Masaż to również doskonałe uzupełnienie procesu rehabilitacji!

Kiedy warto pójść do masażysty?

Z pewnością na masaż należy udać się gdy czujemy ogólne zmęczenie, obolałe plecy, mamy przetrenowane nogi czy opuchnięte łydki po długim dniu spędzonym w pracy. Masażysta może również pomóc w poprawie jędrności skóry (np. przy walce z cellulitem) czy w poprawie jakości skóry twarzy. Masaż dba o nas holistycznie wspomagając pracę organizmu, odprężając, znosząc nadmierne napięcie.

Jak można rozpoznać profesjonalnego masażystę?

Uprawnienia do masowania mają osoby z tytułem technika masażysty, najczęściej dodatkowo dyplomowane, certyfikowane – z ukończonymi kursami dodatkowymi. Masaż jest dziedziną opartą na praktyce i otwartości na różnorodność technik i możliwości ich stosowania – im więcej możliwości rozwiązania problemu Pacjenta, tym szybciej, łatwiej i bezpieczniej osiągniemy oczekiwany cel. Dlatego tak ważne jest by masażysta chętnie rozwijał swoje kompetencje.

Specjalistyczne Centrum Vita uczy zawodu!

Jesteśmy miejscem często wybieranym na odbywanie praktyk studenckich. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami ze szkolącymi się masażystami czy fizjoterapeutami. Wierzymy, że tym samym bierzemy udział w kształtowaniu młodej kadry terapeutów. Jesteśmy przekonani że tylko poprzez praktykę mogą nauczyć się realnej pracy z Pacjentem. Obecnie w naszym Centrum odbywa praktyki masażysta Artur Kaźmierski- tuż po uzyskaniu tytułu technika masażysty. Przygotowany przez naszych specjalistów: fizjoterapeutów Jakuba Kozikowskiego, Macieja Różewskiego, Tomasza Biernata, masażystę Marcina Kunę i psychologa Kingę Muchę, będzie wykorzystywał nabytą wiedzę i umiejętności w praktyce- masując Państwa w ramach naszej akcji promocyjnej. Ufamy że spotka się on z Państwa miłym przyjęciem a wykonywane przez niego zabiegi przyczynią się do poprawy jakości Państwa samopoczucia.

Zapraszamy!

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać w naszej recepcji dzwoniąc pod numer 601 616 185.