Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Jesteśmy w pełni wystarczalną placówką rehabilitacyjną, gdzie możesz umówić się na wizytę z jednym z wielu naszych specjalistów z różnych dziedzin, które nierozłącznie powiązane są z fizjoterapią oraz rehabilitacją. Oferujemy nie tylko konsultacje ale też możliwość odbycia kompleksowego procesu leczenia. W naszej ofercie znajduje się fizjoterapia, masaże, terapia manualna oraz wiele metod fizykoterapii.

Zarówno nasz zespół jak i sama placówka przygotowane są do rehabilitacji Pacjentów w każdym wieku – od niemowlaków, przez sportowców, po seniorów. Każda z tej grup wymaga innej metody oraz innego podejścia. Każdy znajdzie u nas specjalistyczną pomoc!

Zdrowie to najcenniejsza rzecz, którą posiadamy, dlatego warto powierzyć je w najlepsze ręce!

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Na rynku wiele jest placówek rehabilitacyjnych.
Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, że niczym się one od siebie nie różnią.
Ale z rozmów z naszymi Pacjentami wynika jednak, że rehabilitacja rehabilitacji nierówna!
Dlaczego warto powierzyć swoje cenne zdrowie właśnie w nasze ręce?

BYLIŚMY PIERWSI W PRUSZKOWIE

Dzięki doświadczeniu możemy skutecznie pomagać Pacjentom w najcięższych przypadkach.

WYRÓŻNIA
NAS PEŁNE ZAANGAŻOWANIE

Jesteście w miejscu, które na wskroś przesiąknięte jest ideą rehabilitacji i pomaganiu Pacjentom!

GWARANTUJEMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Zależy nam na znalezieniu optymalnej dla Ciebie terapii, która zagwarantuje pełny powrót do zdrowia!

NIEUSTANNIE DOSZKALAMY SIĘ DLA CIEBIE

Najnowsze osiągnięcia współczesnej fizjoterapii, ortopedii, czy neurologii dostępne od ręki!

JEDYNY TAKI INTERDYSCYPLI-
NARNY ZESPÓŁ

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba natychmiast skonsultujemy Twój przypadek z innymi naszymi specjalistami.

SUPERWIZJA JAK U DR HOUSE’A

Na zebraniach klinicznych wielu specjalistów szuka rozwiązania trudnych przypadków.

BYLIŚMY PIERWSI W PRUSZKOWIE!

Vita to Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji, które istnieje w Pruszkowie od 1999 roku. Nie każdy o tym wie ale byliśmy pierwszym tego typu miejscem w Pruszkowie! Co to oznacza? To przede wszystkim gwarancja doświadczenia oraz wypracowanych standardów. W pracy lekarza czy specjalisty nie ma nic bardziej wartościowego niż praktyka i zdobyte doświadczenie. To dzięki niemu (naszemu doświadczeniu) jesteśmy w stanie skutecznie pomagać naszym Pacjentom z każdym, nawet nietypowym problemem. 

WYRÓŻNIA NAS PEŁNE ZAANGAŻOWANIE

Nasz styl prowadzenia placówki rehabilitacyjnej był i jest naśladowany przez wiele firm z naszej branży. Byliśmy pionierami w czasach kiedy fizjoterapia i rehabilitacja były mylone z masażem a fizjoterapeuci nie cieszyli się tak dużym zaufaniem społecznym jak dziś. Z dumą możemy powiedzieć, że mamy swój wkład w rozwój świadomości odnośnie znaczenia rehabilitacji w naszej lokalnej społeczności. Szerzenie tej świadomości jest dla nas ważne także dziś! Jak sami widzicie jesteście w miejscu, które na wskroś przesiąknięte jest ideą rehabilitacji.

ZAPEWNIAMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Indywidualne podejście to kolejna kluczowa cecha, która wyróżnia nas spośród innych placówek. Jaki to ma wpływ na naszą pracę? Rozumiemy, że każda osoba ma nie tylko inne problemy ale również inne potrzeby. Dlatego w naszym Centrum Rehabilitacji ilu Pacjentów tyle ścieżek leczenia. Jesteś dla nas ważny nie tylko na pierwszej ale również na kolejnych i kolejnych wizytach. Zależy nam na znalezieniu optymalnej dla Ciebie terapii, która zagwarantuje Ci komfort oraz pełny powrót do zdrowia!

DOSZKALAMY SIĘ DLA CIEBIE!

Od samego początku wiedza i rozwój były priorytetami przy tworzeniu naszego Centrum Vita.  Nasi specjaliści co roku biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach, seminariach czy wykładach. Uczymy się również od siebie nawzajem! Oprócz zebrań klinicznych regularnie organizujemy wewnętrzne szkolenia dla specjalistów, gdzie dzielimy się swoją wiedzą. Dla nas ważne jest byś mógł skorzystać z najnowszych osiągnięć współczesnej fizjoterapii, ortopedii, neurologii czy psychoterapii.

SUPERWIZJA JAK U DR HOUSE’A

Co wiele głów to nie jedna! Wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej umożliwiło nam wypracowanie nie tylko unikalnego podejścia dopasowanego do indywidualnych potrzeb Pacjenta ale również sposobu pracy zespołowej. Cenimy i szanujemy wielowymiarowe podejście do problemu Pacjenta. W naszej placówce specjaliści regularnie uczestniczą w zebraniach klinicznych zespołu. Podczas takich spotkań wielu specjalistów pracuje nad znalezieniem jak najbardziej korzystnego dla Ciebie kierunku terapeutycznego (wygląda to dokładnie tak samo jak u dr House’a!). Niemożliwe? A jednak!

JEDYNY TAKI INTERDYSCYPLINARNY ZESPÓŁ

Doświadczenie nauczyło nas, że kompleksową pomoc Pacjentowi można zapewnić tylko poprzez korzystanie z wiedzy specjalistów z różnych specjalności. Ta myśl przyświecała nam przy budowaniu naszego zespołu. Dziś tworzą go cenieni specjaliści z wielu dziedzin: rehabilitacji, osteopatii, ortopedii, neurologii, psychoterapii. Jak to działa w praktyce? Zapisując się na wizytę u rehabilitanta masz pewność, że jeżeli okaże się że twoje schorzenie wymaga leczenia czy konsultacji u neurologa skierujemy Cię do niego lub skonsultujemy z nim Twój przypadek. Niestety nie wszędzie jest to takie oczywiste.