Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Zdrowe siedzenie dla każdego ?!

Opublikowane W kategoriach: Aktualności
Zdrowe siedzenie dla każdego ?!

Każdy z nas w ciągu jednego tygodnia siedzi średnio 65 godzin ! Po odjęciu godzin spędzonych na spaniu, zostają nam średnio ledwie 3 godziny dziennie, gdy podejmujemy jakąś aktywność fizyczną bądź stoimy. Liczby nie kłamią, godziny spędzone w bezruchu mają negatywny wpływ na nasze zdrowie, bo w końcu ruch to zdrowie. Zauważając tę tendencję postanowiliśmy znaleźć odpowiedź na problem, wyjść do ludzi i pokazać, że siedzenie może być zdrowe !

A może nasza BIO-VITA ?

Zdrowe siedzenie dla każdego – krzesła biodynamiczne, bo o nich mowa, to krzesła, które wymuszają ruch Twojego ciała w pozycji siedzącej. Na pewno każdy z nas praktykował lub chociaż słyszał o pozytywnych skutkach siedzenia na dużej piłce zamiast na krzesłach biurowych. Zalety siedzenia na piłce postanowiliśmy przenieść na krzesło, które stworzył od podstaw nasz zespół specjalistów. Bio-Vita, czyli w dużym uproszczeniu krzesło z piłką, zapewni Twojemu ciału ruch w trakcie siedzenia. Z kolei możliwość regulacji wysokości podniesie Twój komfort oraz zindywidualizuje to krzesło dla Ciebie. Bio-Vita idealnie nada się do domu lub biura, nie krzywdząc przy tym Twojej kieszeni.

Dla bardziej wymagających, siedzących długie godziny w biurze, posiadamy krzesła od niemieckiego producenta Aeris. Swopper, Swoppster oraz 3Dee łączy jedno, wprawiają siedzącego w ruch obracając oraz wyginając się we wszystkie strony. Swopper to krzesło, które zdobyło wiele prestiżowych nagród, w którym zakochał się już niejeden. Umożliwi Ci ruch w 3 płaszczyznach, zachowanie prawidłowej pozycji podczas siedzenia oraz niweluje ból pleców. Swoppster to dziecięcy odpowiednik Swoppera. 3Dee to flagowiec od Aeris, prócz wszystkich zalet swoich poprzedników posiada aż 5 regulacji: wysokości, napięcia sprężyny, kąta nachylenia, napięcia oparcia, oparcia lędźwi. W kolekcji krzeseł od Aeris jest jeszcze jedno godne poświęcenia uwagi. Mowa o krześle MuvMan. Jest to krzesło na którym nie do końca można usiąść- zaprojektowane do pół siedzenia- pół stania, czyli jest to tzw. hooker tylko, że aktywny.

Wszystkie krzesła, o których pisaliśmy są dostępne w naszym sklepie internetowym www.sklep-vita.pl . Przy zakupie krzesła fizjoterapeuta pomoże w dopasowaniu go specjalnie pod Ciebie. Przyjdź do naszego Centrum i dowiedz się więcej bądź zadzwoń! 601 61 61 85

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*