Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Masaż świecą- czyli czym jest świeca?

Opublikowane W kategoriach: Aktualności
Masaż świecą- czyli czym jest świeca? Czy to gorące?

Świeca do masażu to niewielki pojemniczek w którym umieszczony jest wosk z knotem- po rozpaleniu knota wosk rozpuszcza się i umożliwia wykonanie na nim masażu.
Masaż świecą wykonany jest na roztopionym wosku specjalnej świecy- wosk jest ciepły, ale nie gorący- nie parzy, wosk nie zastyga na skórze tylko wchłania się w nią odżywiając i nawilżając skórę.

Jaki to masaż? Czy bolesny?

Masaż świecą to masaż relaksacyjny, nie jest ani za delikatny, ani za mocny, jego zadaniem jest przyniesienie ulgi mięśniom, oraz odprężenie całego ciała. Podczas tego masażu możesz w pełnie odpocząć.

Jestem alergikiem, czy masaż świecą może uczulać?

Świeca którą wykonuje masaż stworzona jest wyłącznie z naturalnych składników, natomiast każda z nich posiada aromaty, jeśli uczula Cię wiele produktów kosmetycznych najlepiej przyjdź do naszego centrum dzień przed masażem a zrobimy próbę uczuleniową na fragmencie ciała, następnego dnia będziesz mieć pewność czy Twoje ciało nie zareagowało alergicznie.

Jak mam przygotowac się do masażu świecą?

Tak samo jak do każdego masażu całego ciała- przed wyjściem z domu weź przyjemny prysznic, najlepiej jeśli wykonasz peeling całego ciała- dzięki temu spotęgujesz nawilżenie i odżywienie skóry w trakcie masażu świecą. W gabinecie nie musisz się w nic przebierać- masaż odbywa się w Twojej bieliźnie. Jeśli masz długie włosy, ważne żebyś wziął ze sobą gumkę do włosów.

Jak zachować się po masażu?

Masaż świecą fantastycznie nawilża skórę, dobrze, jeśli olej ze świecy pozostanie na skórze jak najdłużej, więc jeśli to możliwe nie zmywaj jej z ciała od razu po wizycie na masażu. Jeśli temperatura na zewnątrz jest bardzo niska, zadbaj o ciepły ubiór, i nie wychodź z gabinetu od razu na dwór, by uniknąć nagłych zmian temperatur.