Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Vita w zupełnie nowej odsłonie!

Opublikowane W kategoriach: Aktualności

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Vita w zupełnie nowej odsłonie!

Dlaczego my?

Jest wiele firm, które wypożyczają sprzęt rehabilitacyjny. Nie każda z nich może zapewnić odpowiednią jego jakość i profesjonalną obsługę. Wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego Vita stworzyli fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Pacjentem. Zdobyta w ten sposób wiedza umożliwia im pomoc w odpowiednim doborze sprzętu do możliwości Pacjenta. Istniejemy na rynku już od 6 lat! Nie spoczywamy na laurach! Wciąż poszukujemy inspiracji i nowych kierunków rozwoju dla naszej wypożyczalni dlatego po wielu miesiącach pracy prezentujemy Państwu zupełnie nową i zaprojektpowaną według najnowyszch trendów stronę wypożyczalni. Chcemy żeby przygotowana przez nas oferta dotała do jak największej liczby osób.

Co możecie Państwo znaleźć na stronie?

Przede wszystkim kompendium wiedzy o możliwych do wypożyczenia sprzętach i ich możliwościach– tak byście mogli Państwo rozeznać czego potrzebujecie.Warto podkreślić że zwrócić się do nas mogą także wszyscy Ci, którzy nie znajdą u nas tego czego szukają – chętnie pomożemy w realizacji nietypowych potrzeb sprzętowych. Dodatkową opcją, którą oferujemy jest możliwość zamówienia u nas transportu sprzętu domiejsca docelowego, w którym będzie użytkowany. Wypożyczamy sprzęt zarówno dla mieszkańców Pruszkowa jak i Warszawy oraz okolic.

Na stronie szczegółowo przedstawiamy nasz cennik i zasady współpracy ujęte w przystępny sposób
w naszym regulaminie. Można się stamtąd dowiedzieć jak szybko i sprawnie wypożyczyć od nas sprzęt. Z kolei na blogu wypożyczalni znajdziecie Państwo informacje o najnowszych zakupach sprzętu, targach rehabilitacyjnych, poradach odnośnie doboru sprzętu itp.

Jesteśmy dla Państwa!

Zależy nam na tym by oferta wypożyczalni odpowiadała na różnorodne potrzeby naszych klientów. Jeśli będziecie mieli Panstwo pytania, uwagi lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 601 616 185 lub do kontaktu przez live chat, który wkrótce pojawi się na naszej stronie.
Jesteście Państwo ciekawi efektów naszej pracy? Kliknijcie tu : https://wypozyczalnia-vita.pl/ i zapoznajcie się
z pełną ofertą naszej wypożyczalni. Zapraszamy!