Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

W jednym miejscu zgromadziliśmy pokaźne grono współpracujących ze sobą specjalistów z różnych dziedzin rehabilitacji: fizjoterapeutów, neurologów, ortopedów, psychologów, psychiatrów i masażystów.

Dzięki różnym gałęziom rehabilitacji takim jak fizjoterapia, rehabilitacja ortopedyczna i rehabilitacja neurologiczna szybko i skutecznie przywracamy sprawność ruchową osobom, które utraciły ją z powodu urazu lub choroby.

Rehabilitacja ortopedyczna obejmuje uszkodzenia związane z narządem ruchu: stany po złamaniach, skręceniach, naderwaniach czy zerwaniach więzadeł, mięśni, naciągnięciach nerwów czy urazów naczyń krwionośnych.

Rehabilitacja neurologiczna zajmuje się Pacjentami, u których choroba lub uraz spowodowały zaburzenia w funkcjonowaniu układu nerwowego co znacząco wpływa na pogorszenie jakości ich codziennego życia.

Osteopatia przywraca zdrowie i sprawność poprzez wyzwolenie naturalnych sił organizmu do samoleczenia. W odróżnieniu od innych dziedzin medycyny osteopatia
traktuje człowieka jako całość.

Masaż to najprostsza forma rehabilitacji. W naszym Centrum Vita oferujemy szereg masaży leczniczych i relaksacyjnych. Masaż pomaga w likwidowaniu bólu i przywracaniu pełnej sprawności naszym mięśniom, tkankom i stawom.

Zabiegi fizykoterapeutyczne przyspieszają powrót do zdrowia. Wykonujemy zabiegi laseroterapii, elektroterapii, ciepłolecznictwa, działamy polem magnetycznym, ultradźwiękami, oraz stosujemy krioterapię.

Najmłodszym pacjentom proponujemy zajęcia dla dzieci z wadami postawy oraz zajęcia „ja wśród innych”. Dorosłym polecamy zajęcia zdrowy kręgosłup i jogę.

Pomoc psychologiczna

Zapraszamy dzieci i dorosłych do skorzystania z pomocy psychologicznej.
Każde spotkanie to rozmowa, która pozwala przyjrzeć się własnym emocjom, sposobowi myślenia
i postrzegania rzeczywistości oraz temu, co nieuświadomione, a realnie wpływające na życie pacjenta.

TERAPIA
DZIECKA

Na psychoterapię dziecka zapraszamy dzieci z zaburzeniami rozwoju takimi jak zespoł aspergera, autyzm, schorzenia neurologiczne, z nadpobudliwością lub nadmiernym wycofaniem, nieśmiałością, kłopotoami w relacjach z równieśnikami.

TERAPIA
RODZIN

Na terapię Rodzin zapraszamy Rodziny borykające się z trudnościami wychowawczymi, kłopotami z trudnym zachowaniem dziecka oraz z nieprawidłowym funkcjonowaniem rodziny.

TERAPIA
PAR

Na terapię par zaparszamy pary mające kłopoty w związku, trudnosci w komunikacji i wzajemnym zrozumieniu uniemożliwiające czerpanie radości z bycia razem.

TERAPIA
DOROSŁEGO

Zapraszamy każdego kto czuje potrzebę rozmowy, rozwoju, poznania siebie. Dla tych, w których życiu zdarzyło się coś co jest dla nich trudne,co ich przerasta. Dla tych którzy odczuwają dyskomfort, potrzebę zmiany czegoś w swoim życiu.