Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

SUPER PAKIETY

Skorzystaj z pakietów masaży relaksacyjnych.
Idealny pomysł na prezent dla siebie lub ukochanej osoby.

FINEZJA PRZYJEMNOŚCI

Podczas jednego spotkania wykonujemy 3 masaże: masaż gorącymi kamieniami, masaż twarzy oraz masaż stóp.

Masaż gorącymi kamieniami ogrzeje i głęboko rozluźni Twoje plecy. Masaż stóp przyniesie im ulgę, odciąży po ciężkim dniu. Zwieńczeniem wizyty będzie masaż twarzy, który prócz odprężenia poprawi kondycję skóry.

Cała sesja trwa 1.5h.
Koszt 230zł.

TRZY GRACJE

3 spotkania – 3 masaże: wdzięk – masaż świecą, piękno – masaż gorącymi kamieniami, radość – masaż stóp lub pleców lub twarzy.

Pakiet obejmuje trzy spotkania po 1h.
Pakiet kosztuje 380zł.

MASAŻ NA 4 RĘCE

Zapraszamy na masaż całego ciała wykonywany na cztery ręce jednocześnie.

Synchroniczny masaż wykonywany przez dwóch masażystów jednocześnie przyniesie Twemu ciału rozluźnienie, spokój, wyciszenie i harmonię. Masaż ten dzięki pracy 4 rąk, stymuluje jednocześnie obie półkule mózgu dając niepowtarzalne poczucie błogości.

300 zł za 1 godz. lub
400 zł za 1.5 godz.

Jeśli poszukujesz sposobu, który ma pomóc Ci odpocząć zarówno psychicznie jak i fizycznie, to koniecznie powinieneś spróbować jednego z naszych masaży relaksacyjnych!

Oddając swoje ciało w ręce profesjonalnego masażysty, prócz przyjemnych odczuć lekkości i odprężenia działasz prozdrowotnie i profilaktycznie dbasz o kondycję całego ciała.

Spokojne dźwięki relaksującej muzyki, przyciemnione światło, przyjemny zapach świec lub kadzideł pomoże Ci się zrelaksować, podczas gdy masażysta będzie masował Twoje ciało zgodnie z wybraną techniką masażu.

Masaż relaksacyjny to również odprężenie dla Twojej skóry. Nasze zabiegi odżywiają oraz nawilżają skórę Twojego ciała.

RODZAJE MASAŻU RELAKSACYJNEGO

W Centrum Vita oferujemy Ci cztery rodzaje masażu relaksacyjnego.
Każdy z nich ma odrębne działanie jak również pewne przeciwwskazania,
natomiast każdy z nich dąży do tego samego celu – odżywienia skóry,
rozluźnienia, relaksu i odprężenia całego ciała
. Jeśli zdecydujesz się na któryś z takich masaży,
porozmawiaj ze swoim masażystą, by dobrze dopasować opcję dla siebie

MASAŻ
CAŁEGO CIAŁA

To podstawowy masaż o działaniu relaksacyjnym. Podczas zabiegu masażysta będzie masować Twoje ciało przy pomocy delikatnej oliwki. Podstawowy masaż obejmuje plecy, kark, nogi, ręce, brzuch i dekolt. Jeżeli będziemy mieć więcej czasu możemy się również skupić na Twoich stopach, dłoniach lub głowie.

Jest to masaż wykonywany technikami relaksacyjnymi na wosku wytopionym ze specjalnej świecy do masażu. Rozlewający się po całym ciele ciepły olej o miłym zapachu daje bardzo przyjemny efekt. Cały zabieg głęboko nawilży i odżywi skórę Twojego ciała. Podczas masażu świecą skupiamy się na tych samych partiach ciała co w przypadku podstawowego masażu całego ciała.

To połączenie technik masażu relaksacyjnego z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych o różnej wielkości i kształcie. Kamienie bardzo długo utrzymują temperaturę, przez co masaż ma właściwości rozgrzewające i rozluźniające. Podczas zabiegu skupiamy się na plecach i karku. Jeżeli mamy więcej czasu zajmujemy się również nogami, brzuchem, dekoltem oraz rękami.

MASAŻ
TWARZY

Jest to relaksacyjno-kosmetyczny masaż obejmujący twarz, szyję oraz dekolt i ramiona. Masaż twarzy dzięki poprawie ukrwienia skóry, spowolni procesy starzenia, a rozluźnienie mięśni mimicznych pozwoli na uniknięcie pogłębiania się zmarszczek mimicznych. Wyjdziesz z tego masażu odprężony i odświeżony.

Masaż relaksacyjny już wybrany?
Zadzwoń: 601 616 185

KTO WYKONUJE MASAŻ RELAKSACYJNY?

Oddajemy Cię w ręce naszych najlepszych masażystów! Wszyscy nasi masażyści są odpowiednio przygotowani do swojego zawodu. Zadbają również o Twoje poczucie komfortu. Możesz czuć się bezpiecznie!

PROFESJONALNI MASAŻYŚCI

Wszystkie nasze masaże relaksacyjne wykonuje profesjonalna masażystka. Jest to osoba odpowiednio wyedukowana w kierunku anatomii, medycyny oraz fizjologii człowieka. Niezwykle ważne jest aby masaż wykonywała zawsze osoba odpowiednio wyszkolona. W przeciwnym razie zamiast pomagać można łatwo komuś zaszkodzić!

Nasze ciała to niesamowicie skomplikowane mechanizmy. Każde napięcie czy ból w mięśniach to ich sposób na komunikowanie, że coś jest nie w porządku. Masażyści dzięki swojej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii potrafią wyłapywać te sygnały i odpowiednio dobierać techniki masażu, tak, aby przynosić Pacjentom ulgę. Dzięki temu masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Magda serdecznie zaprasza na masaże relaksacyjne!

Magda Małecka

Masażysta

JAK DZIAŁA MASAŻ RELAKSACYJNY?

Oddając swoje ciało w ręce profesjonalnego masażysty, prócz przyjemnych odczuć lekkości i odprężenia działasz prozdrowotnie i profilaktycznie dbasz o kondycję całego ciała. Masaż relaksacyjny ma również na celu odżywienie i nawilżenie Twojej skóry.

RELAKS DLA CIAŁA

Masażysta dopasowuje techniki masażu do Twoich napięć, rozgrzewa bolesne miejsca, rozciąga duże partie mięśniowe oraz wykonuje bierne ruchy stawów. Wszystko to ma na celu doprowadzenie Twojego ciała do wyrównania napięć, poprawy przepływu płynów tkankowych. odżywienia skóry oraz poprawy elastyczności w stawach.

RELAKS DLA DUSZY

Masaż relaksacyjny pomoże Ci odpocząć również psychicznie. Odbywa się często w intymnej atmosferze, w balsku błyskających świec, przy dźwiękach spokojnej relaksacyjnej muzyki. Czasem jest połączony z aromaterapią – w powietrzu unoszą się zapachy kadzideł lub świec. A wszystko po to by pomóc Ci się zrelaksować, wyciszyć i odciąć od całego zgiełku codzienności.

RELAKS DLA SKÓRY

Skóra jako zewnętrzna powłoka całego Twojego ciała potrafi przekazywać wiele informacji o Twoim stanie zdrowia. Masaż relaksacyjny jest jedną z form wspierających skórę w naturalnej regeneracji, odnowie i odżywieniu. Skóra która jest poddana masażowi staje się nawilżona, miękka, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona, a przez to dotleniona.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Jeżeli pomimo tego jakiś aspekt masażu relaksacyjnego jest dla Ciebie niejasny,
zapraszamy do kontaktu!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MASAŻU?

Na masaż relaksacyjny nie musisz zabierać ze sobą żadnych rzeczy. W gabinecie czekają na ciebie czyste ręczniki do przykrycia ciała oraz jednorazowe prześcieradła. Jeśli w gabinecie nie proponuje się przebierania, należy zostać w swojej bieliźnie, masażysta na pewno przybliży Ci temat przygotowania się tuż przed zabiegiem. Jeśli masz długie włosy pamiętaj aby je związać w gumkę, tak, by nie przeszkadzały w trakcie zabiegu, i nie ubrudziły się oliwką.

CZY PODCZAS MASAŻU BĘDĘ MUSIAŁA COŚ ROBIĆ?

Kiedy już położysz się na stole do masażu jedyną rzeczą o którą Cię poprosimy to pełne rozluźnienie. Oddaj swoje ciało w ręce profesjonalisty, skup się na przyjemności i pozwól sobie na chwile wytchnienia. Podczas masażu staraj się nie pomagać masażyście unosić swojej ręki kiedy on to robi (być może będzie chciał wykonać ruchy bierne lub rozciągnąć Twoją rękę czy kołysać nią rytmicznie) nie stawiaj też oporu, zaufaj mu i czerp radość z lekkości prowadzonej sesji.

A JEŻELI UNOSZĄCY SIĘ ZAPACH KADZIDEŁ WCALE NIE JEST DLA MNIE PRZYJEMNY?

Masażysta będzie starać się stworzyć dla Ciebie miłą atmosferę. Pamiętaj, że te starania nie są dla gabinetu ani dla masażysty tylko dla Ciebie! Dlatego jeżeli coś nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, czy gustom lub sprawia, że czujesz się niekomfortowo czy niepewnie, a zapach, który unosi się w powietrzu dusi Cię i sprowadza do złego samopoczucia – koniecznie powiedz o tym swojemu masażyście! Dla nas najważniejszy jest Twój komfort, bo wiemy, że tylko wtedy skutecznie wypoczniesz a nasz zabieg będzie efektywny!

KRĘPUJE SIĘ NAGOŚCI, A JEDNAK CHCIAŁABYM SPRÓBOWAĆ. CZY BĘDĘ LEŻEĆ ZUPEŁNIE NAGO?

Wiele osób czuje dyskomfort związany z nagością przed obcą osobą, która w dodatku ma w jakiś sposób dotykać ich ciała. W tym przypadku musisz wiedzieć, że masaż wykonywany jest sukcesywnie. Oznacza to, że Twoje ciało przez cały czas zabiegu okryte będzie ręcznikiem, prześcieradłem bądź chustą, (w zależności od charakterystyki masażu), a odkrywana będzie tylko aktualnie objęta masażem część Twojego ciała. Piersi w przypadku kobiety są przez cały przykryte dodatkowym ręcznikiem. Pamiętaj, że masażysta nie kieruje się wyglądem Twojego ciała i w żadnym wypadku nie czuj się oceniany! To dobry czas, by zapomnieć o niedoskonałościach ciała i poddać się odprężeniu, jakie niesie ze sobą ten zabieg.

MASAŻYSTA BĘDZIE MNIE MASOWAĆ DŁONIĄ, CZY BĘDZIE UŻYWAĆ JAKIŚ POMOCY DO MASAŻU?

Zdarza się, że do masażu relaksacyjnego używane są pomoce typu stemple ziołowe, gorące kamienie bazaltowe czy ciepła aromatyczna świeca. Każdy z tych masaży ma odrębne działanie jak również pewne przeciwwskazania, natomiast każdy z nich dąży do tego samego celu – odżywienia skóry jak i całego ciała, jak i całego ciała, rozluźnienia, relaksu, odprężenia. Jeśli zdecydujesz się na któryś z takich masaży, porozmawiaj ze swoim masażystą, by dobrze dopasować opcję dla siebie.

CZY MOGĘ DODATKOWO POPROSIĆ O AROMATERAPIĘ?

Często podczas masażu relaksacyjnego proponowana jest również aromaterapia. Ale warto wiedzieć, że aromaterapia to nie tylko ładny zapach oleju którym będziesz masowany. Aromaterapia niesie ze sobą dużo większe znaczenie niż sam zapach! Zapachy i działanie olejków eterycznych mają swoje zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń, dolegliwości, dyskomfortu lub bólu. Masażysta dobiera te zapachowe kompozycje indywidualnie do Twoich potrzeb (przed masażem przeprowadza z Tobą wywiad, tak by dopasować olejki).