Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Michał Kłosek

Fizjoterapeuta, osteopata

  • ehabilitacja DOROSŁYCH
  • NDT-Bobath
  • OSTEOPATIA dzieci i dorosłych
  • rehabilitacja neurologiczna dzieci
  • Terapia noworodków i niemowląt

Jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Warszawie. Ukończyłem także 5 letnie podyplomowe studia z osteopatii na belgijskim Sutherland College of Ostheopatic Medicine.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w latach 1998-2002 jako asystent w Klinice Rehabilitacji Neurologicznej Centrum Zdrowia Dziecka, w latach 2002-2003 będąc terapeutą w Centrum Neurorehabilitacji Gaudio. W latach 2010 ? 2013 byłem kierownikiem Rehabilitacji Neurologicznej w Poradni Rodzinnej Zdrowie z siedzibą w Płońsku.

Prowadzę także prywatną praktykę w Płońsku pod Warszawą.

Ze Specjalistycznym Centrum Rehabilitacji Vita współpracuję od początków jego istnienia. Jestem tu konsultantem ds.pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi i neurologicznymi, noworodków, niemowląt i dzieci.

Odkąd pamiętam bliska mi była chęć współpracy przy budowaniu regulacji prawnej zawodu fizjoterapeuty. W sierpniu 2016 r zostałem powołany przez Ministra Zdrowia do Komitetu Organizacyjnego Samorządu Fizjoterapeutów. Byłem delegatem na pierwszy Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów. Obecnie zasiadam w składzie Wyższego Zawodowego Sądu Dyscyplinarnego.

Wykształcenie

Moje kursy i szkolenia

Osteopatia w pediatrii - poziom podstawowy i zaawansowany
Osteopatia w stomatologii
Terapia kranio-sakralna
Rehabilitacja neuropediatryczna wg. NDT-Bobath
Manipulacje powięziowe wg. Stecco
NDT-Bobath rozwijający dla dorosłych
PNF rozwijający
PNF w neurologii
Terapia manualna wg. Kaltenborn-Evjenth
Diagnozowanie i leczenie bólów kręgosłupa wg. McKenziego

Jak ci mogę pomóc?

REHABILITACJA
INDYWIDUALNA DZIECI I DOROSŁYCH

Zapraszam na indywidualną rehabilitację dzieci i dorosłych z różnymi problemami i dolegliwościami związanymi z ich narządem ruchu.

REHABILITACJA
INDYWIDUALNA NOWORODKÓW I NIEMOWLĄT

Zapraszam rodziców wraz z noworodkami i niemowlętami na instruktaż pielęgnacyjny oraz indywidualną rehabilitację. Wcześnie zauważone deficyty mogą zostać skutecznie zniwelowane.

OSTEOPATIA
DZIECI I DOROSŁYCH

Zapraszam na wizyty osteopatyczne dzieci i dorosłych. Wykorzystując wiedzę z pogranicza medycyny i rehabilitacji, pomagam w niwelowaniu przyczyn i skutków schorzeń także o niejasnej etiologii.

Chcesz zapisać się na wizytę?
Zadzwoń: 601 616 185

Moje artykuły

Chustowanie - konsultacje u fizjoterapeuty

„Porozmawiajmy o rehabilitacji niemowląt i dzieci”

Opublikowane W kategoriach: Aktualności

"Porozmawiajmy o rehabiliatcji niemowląt i dzieci" czyli specjalista Michał Kłosek w któtkim wywiadzie z okazji naszej 10 edycji bezpłatnych badań dla dzieci i młodzieży. Mówi między innymi o tym kiedy i dlaczego należy zgłosić się z dzieckiem do fizjoterapeuty. Jakimi metodami pracują fizjoterapeuci i czym jest instruktaż pielęgnacyjny i dlaczego jest tak ważny.