Zadzwoń: 601 61 61 85 lub napisz biuro@centrum-vita.pl
Czynne pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 8:00-14:00

Bartosz Rant

fizjoterapeuta

  • Fizjoterapia
  • rehabilitacja ortopedyczna
  • rehabilitacja sportowa
  • terapia manualna
  • zajęcia grupowe

Nazywam się Bartosz Rant. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł magistra na kierunku fizjoterapia. Swoją przygodę z zawodem rozpocząłem na drugim roku studiów pracując wówczas jako masażysta w szkole tańca. Swoje doświadczenie nabywałem poprzez szereg realizowanych w programie studiów zajęć klinicznych, jak również na licznych stażach w wielu warszawskich placówkach

Ponadto ukończyłem  także  wiele kursów ukierunkowanych na terapię tkanek miękkich, rehabilitację ortopedyczną, a także fizjoterapię w sporcie. Należą do nich m.in.:

-Masaż głęboki tkanek miękkich

-Terapia Punktów Spustowych

-Kinesiotaping sportowy

-Metoda FDM,

jak również cykl szkoleń dotyczących rehabilitacji stawu barkowego, kolanowego oraz biodrowego  z  wykorzystywaniem treningu funkcjonalnego, który  realizowany był w Olsztynie.

Obecnie biorę udział w kursie z zakresu terapii manualnej wg koncepcji Maitland. W  swojej pracy staram się postrzegać pacjenta całościowo,  jednocześnie nie zapominając  o tym, co aktualnie stanowi jego główny problem.

Dodatkowo poza fizjoterapią obszar moich zainteresowań stanowią wschodnie sztuki walki. Od 19 lat uprawiam karate Gosoku-Ryu, w którym posiadam stopień mistrzowski (3 dan). Poza czynnym udziałem w treningach, jestem również instruktorem.

Moje kursy

Masaż głęboki tkanek miękkich
Terapia Punktów Spustowych
Kinesiotaping sportowy
Metoda FDM,

Chcesz zapisać się na wizytę?

Zadzwoń: 601 616 185

BÓL BARKU

Opublikowane W kategoriach: Aktualności, Ból

Tytułem wstępu do artykułu, chyba śmiało można stwierdzić, że nie ma takiego człowieka, który choć raz w życiu nie zetknął się z bólem. Jest to nic innego, jak reakcja organizmu na bodziec uszkadzający lub mogący uszkodzić tkanki ciała. Ból jest odczuciem subiektywnym, dlatego w gabinecie fizjoterapeutycznym, lekarskim, stomatologicznym lub innym miejscu
powiązanym z branżą medyczną, wszystkie wrażenia jakie prezentuje pacjent są niejako przypisywane przez specjalistę do definicji tego słowa.

Sezon narciarski – jak zapobiec kontuzjom 

Opublikowane W kategoriach: Aktualności, Sportowiec

Tegoroczna aura za oknem zupełnie nie przypomina mroźniej i śnieżnej pory roku jaką jest
zima. Pomimo tego wielu z nas decyduje się na aktywny wypoczynek, najczęściej w rejonach
gór. Rodzaj tej aktywności jest bardzo zróżnicowany jednak największą popularnością cieszy
się narciarstwo zjazdowe, a także biegowe.

Rehabilitacja dzieci w wieku od 7 do 14 lat

Opublikowane W kategoriach: Aktualności, Dziecko

Rehabilitacja dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Okres ten jest bardzo dużym przełomem w życiu dzieci zarówno w aspekcie fizycznym jak i
psychicznym.Rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki w szkole wymaga od nich zmiany nastawienia mentalnego ale przede wszystkim wpływa na ich fizyczność.